ŚLEDŹ NAS

Kontakt i dane firmy

O nas

O FIRMIE

Zwroty i reklamacje

Informacje o dostawie

OBSŁUGA KLIENTA

coco.kiddo@op.pl

Regulamin 

Polityka prywatności 

Imoda Iwona Iciek

pn-pt 08:00 - 16:00

+48 661 034 536

ul. Brody 699

Kalwaria Zebrzydowska,

34-130

woj. małopolskie

NIP: 5512275694

Na wiosnę, na jesień, na każdą porę roku! Nie pozwól, by Twoje dziecko przeziębiło się na wietrze. Wybierz dla niego odpowiednie nakrycie głowy, które może być równocześnie świetnym akcesorium do każdej stylizacji. Czy to bardziej sportowej z bluzą i spodniami dresowymi, czy bardziej eleganckiej z koszulą na guziki – nasze czapki chłopięce sprawdzą się na każdą okazję dzięki minimalistycznemu designowi.

 

Materiał w prążek, który składa się w większości bawełny i zawiera dodatek elastanu, zapewnia optymalną ilość ciepła. Dzięki bawełnie skóra głowy może oddychać, a elastan zapewnia wysoki komfort noszenia, gdyż dzięki niemu materiał jest elastyczny. To bardzo ważne dla dzieci, dla których najważniejsze jest, aby ubranie zawsze było wygodne.

 

 

Czapeczki dla chłopców od Coco Kiddo to modne propozycje zaprojektowane i uszyte przez nas. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ich jakość jest wysoka, a każdy szczegół jest dopilnowany. Nie ma tutaj miejsca na wystające szwy czy dziwnie układający się materiał. Nasze produkty doskonale wyglądają zawsze i wszędzie!

 

Czapki dla chłopców